EEE-FTA331XAP
Partnumber:
EEE-FTA331XAP
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 10V 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 0.16 Ohm 600mA 2000h 105°C Automotive T/R