EEE-HA1E331UP
Partnumber:
EEE-HA1E331UP
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
IC CHIPS
Availability:
Out of stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 25V 20% (8 X 10.2mm) SMD 180mA 1000h 105°C Automotive T/R