EEE-HA1V330WP
Partnumber:
EEE-HA1V330WP
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 33uF 35V 20% (6.3 X 5.4mm) SMD 42mA 1000h 105°C Automotive T/R