EEE-HB1H1R0SR
Partnumber:
EEE-HB1H1R0SR
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1uF 50V 20%( 4 X 5.4mm) SMD 10mA 2000h 105°C