EEE-HBC220UAR
Partnumber:
EEE-HBC220UAR
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 22uF 16V 20% (4 X 5.8mm) SMD 29.5mA 2000h 105°C Automotive T/R