EEE-HC1V4R7R
Partnumber:
EEE-HC1V4R7R
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 35V 20% (4 X 5.8mm) SMD 15mA 3000h 105°C Automotive T/R