EEE-TC1V470V
Partnumber:
EEE-TC1V470V
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 35V 20% (8 X 10.5mm) SMD 0.2 Ohm 410mA 3000h 125°C Automotive AEC-Q200 T/R