EEE-TG1H470P
Partnumber:
EEE-TG1H470P
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 50V 20% (10 X 10.2mm) SMD 0.5 Ohm 221mA 2000h 125°C Automotive T/R