EEE-TK1E471AQ
Partnumber:
EEE-TK1E471AQ
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 25V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 0.12 Ohm 800mA 2000h 125°C Automotive T/R