EEE-TK1H331AQ
Partnumber:
EEE-TK1H331AQ
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 50V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 0.23 Ohm 600mA 2000h 125°C Automotive T/R