EEE-TP1K511M
Partnumber:
EEE-TP1K511M
Manufacturer:
PANASONIC
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 510uF 80V 20%( 18 X 16.5mm) SMD 0.095 Ohm 2000mA 3000h 125°C Automotive AEC-Q200 T/R