EEE-TQV101XAV
Partnumber:
EEE-TQV101XAV
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (6.3 X 8mm) SMD 0.3 Ohm 197mA 2000h 125°C Automotive T/R