EEE0JA102AP
Partnumber:
EEE0JA102AP
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 6.3V 20% (10 X 10.2mm) SMD 700mA 2000h 85°C Automotive T/R