EEE1AA101SP
Partnumber:
EEE1AA101SP
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 10V 20% (6.3 X 5.4mm) SMD 70mA 2000h 85°C Automotive T/R