EEE1CA101WP
Partnumber:
EEE1CA101WP
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 16V 20% (6.3 X 5.4mm) SMD 70mA 1000h 85°C Automotive T/R