EEE1CA471P
Partnumber:
EEE1CA471P
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 16V 20% (10 X 10.2mm) SMD 420mA 2000h 85°C Automotive T/R