EEE1EA330WR
Partnumber:
EEE1EA330WR
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Surface Mount, 2121, ROHS COMPLIANT