EEE1JA470UP
Partnumber:
EEE1JA470UP
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 63V 20% (8 X 10.2mm) SMD 45mA 2000h 85°C Automotive T/R