EEE1VA101XP
Partnumber:
EEE1VA101XP
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 132mA 2000h 85°C Automotive T/R