EEEFC1A471P
Partnumber:
EEEFC1A471P
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 10V 20% (10 X 10.2mm) SMD 670mA 1000h 105°C Automotive T/R