EEEFC1E471AP
Partnumber:
EEEFC1E471AP
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 25V 20% (10 X 10.2mm) SMD 670mA 1000h 105°C Automotive T/R