EEEFK1A102P
Partnumber:
EEEFK1A102P
products.category:
C/R/E
Availability:
829000 in stock
SKU:
EEEFK1A102P
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 10V 20% (10 X 10.2mm) SMD 850mA 2000h 105°C Automotive T/R