Partnumber: EEEFK1C221XP
Manufacturer: Panasonic
products.category: C/R/E
Availability: 1150000 in stock
SKU: EEEFK1C221XP
decrease increase
Package Cap Aluminum Lytic 220uF 16V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 280mA 2000h 105°C Automotive T/R