EEEFK1C331P
Partnumber:
EEEFK1C331P
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1142 in stock
SKU:
EEEFK1C331P
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 16V 20% (8 X 10.2mm) SMD 600mA 2000h 105°C Automotive T/R