EEEFK1E101AP
Partnumber:
EEEFK1E101AP
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20% (8 X 6.2mm) SMD 300mA 2000h 105°C Automotive T/R