Partnumber: EEEFK1E101P
Manufacturer: Panasonic
products.category: C/R/E
Availability: 159200 in stock
SKU: EEEFK1E101P
decrease increase
Package Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20% (8 X 6.2mm) SMD 300mA 2000h 105°C Automotive T/R