EEEFK1E101XP
Partnumber:
EEEFK1E101XP
products.category:
MODULES
Availability:
364 in stock
SKU:
EEEFK1E101XP
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 280mA 2000h 105°C Automotive T/R