EEEFK1E102AQ
Partnumber:
EEEFK1E102AQ
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 25V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 1100mA 5000h 105°C Automotive T/R