EEEFK1H100UR
Partnumber:
EEEFK1H100UR
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
EEEFK1H100UR
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 50V 20% (5 X 5.8mm) SMD 85mA 2000h 105°C Automotive T/R