Partnumber: EEEFK1H151P
Manufacturer: Panasonic
products.category: IC CHIPS
Availability: 10000 in stock
SKU: EEEFK1H151P
decrease increase
Package Cap Aluminum Lytic 150uF 50V 20% (10 X 10.2mm) SMD 670mA 2000h 105°C Automotive T/R