EEEFK1H220P
Partnumber:
EEEFK1H220P
products.category:
C/R/E
Availability:
325000 in stock
SKU:
EEEFK1H220P
Package
Cap Aluminum Lytic 22uF 50V 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 165mA 2000h 105°C Automotive T/R