EEEFK1H331AQ
Partnumber:
EEEFK1H331AQ
Manufacturer:
PANASONIC
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 50V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 900mA 5000h 105°C Automotive T/R