Partnumber: EEEFK1H470P
products.category: MODULES
Availability: 672 in stock
SKU: EEEFK1H470P
decrease increase
Package Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 47uF, Surface Mount, 3333, CHIP