EEEFK1J220XP
Partnumber:
EEEFK1J220XP
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 22uF 63V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 120mA 2000h 105°C Automotive T/R