EEEFK1V101P
Partnumber:
EEEFK1V101P
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
EEEFK1V101P
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount, 3333, CHIP