EEEFK1V221P
Partnumber:
EEEFK1V221P
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
SKU:
EEEFK1V221P
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 35V 20% (8 X 10.2mm) SMD 600mA 2000h 105°C Automotive T/R