EEEFK1V331AP
Partnumber:
EEEFK1V331AP
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 35V 20% (10 X 10.2mm) SMD 850mA 2000h 105°C Automotive T/R