EEEFK1V470P
Partnumber:
EEEFK1V470P
products.category:
C/R/E
Availability:
749000 in stock
SKU:
EEEFK1V470P
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 35V 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 240mA 2000h 105°C Automotive T/R