EEEFP1C471AP
Partnumber:
EEEFP1C471AP
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 16V 20% (8 X 10.2mm) SMD 0.08 Ohm 850mA 2000h 105°C Automotive T/R