EEEFP1E331AP
Partnumber:
EEEFP1E331AP
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 25V 20% (8 X 10.2mm) SMD 0.08 Ohm 850mA 2000h 105°C Automotive T/R