EEEFP1E471AP
Partnumber:
EEEFP1E471AP
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 25V 20% (10 X 10.2mm) SMD 0.06 Ohm 1190mA 2000h 105°C Automotive T/R