EEEFP1H101AP
Partnumber:
EEEFP1H101AP
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount, 3333, ROHS COMPLIANT