EEEFP1V331AP
Partnumber:
EEEFP1V331AP
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 35V 20%( 10 X 10.2mm) SMD 0.06 Ohm 1190mA 2000h 105°C Automotive T/R