EEEFT1E821AP
Partnumber:
EEEFT1E821AP
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 820uF 25V 20% (10 X 10.2mm) SMD 0.06 Ohm 1190mA 2000h 105°C Automotive T/R