EEEFT1H221AP
Partnumber:
EEEFT1H221AP
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 50V 20% (8 X 10.2mm) SMD 0.18 Ohm 670mA 2000h 105°C Automotive T/R