EEEFT1H470AP
Partnumber:
EEEFT1H470AP
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 50V 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 0.68 Ohm 195mA 2000h 105°C Automotive T/R