EEEFT1V101AP
Partnumber:
EEEFT1V101AP
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 0.26 Ohm 0.3A 2000h 105°C T/R Automotive AEC-Q200