EEEFTA471XAP
Partnumber:
EEEFTA471XAP
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 10V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 0.16 Ohm 600mA 2000h 105°C Automotive T/R