EEEFTH100UAR
Partnumber:
EEEFTH100UAR
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 50V 20% (4 X 5.8mm) SMD 2.3 Ohm 85mA 2000h 105°C Automotive T/R