EEEFTH101XAP
Partnumber:
EEEFTH101XAP
products.category:
New Strength Medical
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 50V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 0.34 Ohm 350mA 2000h 105°C Automotive T/R